Kartu mes - didžiausi šiaurės Lietuvoje!

Šiauliai plius Platinimo tarnyba „Šiauliai plius“

Platinimo tarnyba

vsi_platinimas

„Šiauliai plius“ platinimo tarnyba įkurta 2008 metais. Platinimo tarnyba rūpinasi periodinių leidinių pristatymu į prenumeratorių namus, juridinių asmenų korespondencija, skubių siuntų ir neadresuotos reklamos (lankstinukų) pristatymu. Tad klientai, besinaudojantys „Šiauliai plius“ kurjerių paslaugomis, gali būti užtikrinti, kad laiškai, dokumentai, sąskaitos, skubi siunta, reklama ar kitos siuntos adresatą pasieks laiku.

Prieš sudarydama platinimo sutartį su klientu, „Šiauliai plius“ garantuoja, kad jo siunta Šiauliuose esantį gavėją pasieks per 1–2 darbo dienas. Į bet kurį kitą Lietuvos miestą siuntinys pristatomas per 2–3, o į užsienį per 3–10 darbo dienų.

Turite lankstinukų, skrajučių, bukletų ar katalogų? „Šiauliai plius“ platinimo tarnyba greitai ir patikimai platina reklamą pristatydama ją į pašto dėžutes Šiauliuose, Radviliškyje, Kuršėnuose ir Kelmėje. Jūsų reklaminius lankstinukus taip pat galime platinti su savaitraščiu “Šiauliai plius”. Tokiu būdų Jūsų reklama įdedama į laikraščio vidų. Savaitraščio “Šiauliai plius” tiražas – 24 750 vnt. (Šiauliuose, Radviliškyje, Kuršėnuose, Kelmėje ir Joniškyje).

Skubios siuntos. Paimsime iš Jūsų siuntą, kurią pristatysime greitai ir patikimai Šiaulių mieste, Rėkyvoje bei Ginkūnuose, daugiausia per 3 valandas!

„Šiauliai plius“ platinimo tarnyboje dirba daugiau nei dvi dešimtys profesionalių darbuotojų, kurie yra atsakingi už nepriekaištingai suderintą ir niekada nenustojantį veikti korespondencijos gabenimo mechanizmą. Kruopščiai ir atsakingai dirbanti komanda be vargo susidoroja su sparčiai augančiais klientų užsakymais ir naujais iššūkiais. Sklandus darbas ir operatyvus pristatymas „Šiauliai plius“ platinimo tarnybą leidžia išskirti iš konkurentų gretų.

Tel.  8-700 12160

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Turite pageidavimų ar pasiūlymų? Rašykite mums:

* pažymėti laukeliai yra būtini.