Šiaulių žinios 2011-10-25 15:46

„Šiaulių žinios“ - tai objektyvi, operatyvi, dinamiška laida, rodanti svarbiausius Šiaulių miesto ir regiono įvykius. Žinių žurnalistai rengia reportažus pagal gyventojų pasiūlytas temas, analizuoja įvykius, pateikia naujausią informaciją apie politikos, ekonomikos, ūkio pokyčius, švietimą, kultūrą, sportą ir kriminalus.

15-tus metus „S plius“ eteryje rodoma informacinė laida „Šiaulių žinios“. Tai ilgiausiai gyvuojanti ir viena žiūrimiausių laidų per „S plius“ televiziją. „Šiaulių žinias“ rengia profesionalūs žurnalistai, kurių darbo stažas – daugiau nei 10 metų.

Laidos vedėjos Asta Stankūnienė ir Asta Šiukšterienė jau 13 metus pristato žiūrovams svarbiausius Šiaulių miesto ir regiono įvykius. Didelę patirtį turinčios žurnalistės ne tik pristato žiūrovams naujienas, bet ir rengia reportažus. A. Stankūnienė domisi medicinos ir kultūros temomis, A.Šiukšterienė – ekonomikos ir švietimo. Savivaldos darbu, politikos naujienomis domisi vyriausioji žinių redaktorė Nijolė Visockienė, kuri „Šiaulių žinias“ rengia nuo 1998 metų. Už sporto rubriką atsakingas J.Visockas, jauniausias žurnalistas „Šiaulių žinių“ komandoje. J.Visockas dirba nuo 2004 metų. Kriminalų rubriką rengia Artūras Konderauskas, turintis didelę žurnalisto darbo patirtį. A.Konderauskas kriminalų rubriką pradėjo rengti nuo 1999 metų pabaigos. J. Visockas ir A.Konderauskas ne tik rengia reportažus, bet ir filmuoja. Profesionali žinių operatorė Aurelija Paulauskaitė pradėjo dirbti „Šiaulių žiniose“ nuo 2007 metų. Žiūrovams nematomi ir negirdimi žmonės – tai už laidos montažą atsakinga Aida Brašiškienė (dirba nuo 2003 m.) ir jaunas darbuotojas Vaidas Tamoliūnas.    

15 minučių informacinė laida „Šiaulių žinios“ per „S plius“ televiziją rodoma kiekvieną darbo dieną 18.30 valandą. „Šiaulių žinių“ laida kartojama 20.30 ir kitą dieną  9 valandą.

„Žinių tarnyba“ dirba kaip informacijos agentūra, rengdama reportažus, pateikdama informaciją ir filmuotą medžiagą respublikinėms televizijoms LNK, Pirmajam Baltijos kanalui ir „Lietuvos ryto“ televizijai. 

Informacija tel. 8 (41) 552207.

Žiūrėti laidas naujienų portale „Etaplius.lt“:

ziureti2
VIDEO